KOSPEL EKCO.LN2M-18 kazán, elektromos, fali, tágulási tartállyal, 400V, 18kW | KSP_EKCO-LN2M-18
Cikkszám : KSP_EKCO-LN2M-18
Súly : 24.5000KG
KSP_EKCO-LN2M-6_21
Leírás
Kospel EKCO.LN2M-18 elektromos fali kazán tágulási tartállyal 18 kW
A Kospel elektromos kazánok beépítése különösen olyan esetekben ajánlott, mikor
• Nincs kémény, és nem, vagy csak nagyon költségesen, vagy körülményesen lehet a biztonságos
  füstelvezetést megoldani.
• Nincs vezetékes gázellátás, és nincs lehetőség energiahordozó tárolására.
• Kicsi a lakás vagy a fűtendő épületrész (pl. üzlet, apartman).
• Ha csak időszakosan használjuk a fűtést (pl. hétvégi házak esetében).
• Alacsony energiaszintű, jól szigetelt az épület, és kicsi a teljes hőigénye.
  által elfogyasztott elektromos áram szükségletet.
A KOSPEL EKCO LN2M-18 kazán 400 V-os hálózati feszültségről üzemeltethető.
A Kospel elektromos fali kazán előnyei
• Egyszerű, olcsó konstrukció
• Kiváló hőérzeti komfort
• Valós hatékonysága meghaladja a 99%-ot
• Energiatakarékos üzemeltetés
• Modern környezetkímélő hőforrás
További termékjellemzők
• Elektromos vezérlőrendszer és megbízható félvezető csatlakozóelemek
• Automatikus teljesítménymoduláció
• A fűtőkör hőmérsékletének szabályozása  -20°C-tól +85°C-ig
• 6 literes beépített tágulási tartály
• Külső hőmérséklet érzékelő csatlakoztatási lehetőség (
WE-027)
• HMV hőmérséklet érzékelő csatlakoztatási lehetőség (
WE-019)
  • Nettó tömeg
  • 24.5 kg
  • Típus
  • EKCO.LN2M-18
  • Elhelyezés
  • Fali
  • Elrendezés
  • Függőleges
  • Funkció
  • Elektromos kazán
  • Feszültség
  • 400 V
  • Csatlakozó méret
  • 3/4"
  • Teljesítmény
  • 18 kW
  • Energiaosztály
  • D
  • Magasság
  • 710 mm
  • Szélesség
  • 418 mm
  • Mélység
  • 252 mm
  • Max. üzemi nyomás
  • 3 bar
  • Védettségi fokozat
  • IP22
  • Áramfelvétel
  • 3x26 A